Prosíme o hlas v SONB →TADY

2x20

22. prosince 2007 v 13:35 | katik93 |  2.řada
20:Astrální projekce
Námět: Constance M. Burge
Režie: Craig Zisk

Phoebe se s Piper baví o Leovi.Phoebe vyčítá Piper, že jí Leo pojídá cereálie. Phoebe tvrdí, že tu Leo s nimi žije, ale Piper říká opak.Přichází Prue, která jde fotit Ewana Stonea.Phoebe jí hrozně závidí.Když i Prue řekne Piper, že si myslí, že tu Leo žije,dohodnou se, že se napíšou pravidla, co se smí a co ne. Piper se svěří sestrám, že ji pořád doktor Williamson posílá dopisy(léčil jí orojskou horečku) a chce,aby přišla na další testy.Piper mu na ně neodpovídá a vyhazuje je.Když Phoebe a Prue odejdou, volá Piper doktor Williamson a chce, aby přišla do nemocnice.Piper mu to ale položí.Williamson testuje krev sester na opicích a hledá v ní protilátku.Každou krev vstříkl opicím do žil a chce to udělat znovu.Jedna z opic, která získala stejnou moc jako Prue, telekineticky vstříkne Williamsonovi do krku injekci, kde byla smíchána krev všech sester.
Williason zlostí telekineticky odhodí své vybavení a když přichází do jeho pracovny další lékař, tak ho zmrazí a poté zase rozmrazí.Lékař mu říká o jeho sestře, která je na tom velmi zle a potřebuje ledvinu.Wiliamson odchází z pracovny. Phoebe přebírá prádlo v Pipeřině pokoji a objeví se tam Leo.Chce ji políbit na krk, ale když pozná, že je to Phoebe, řekne mu, že Piper je v kuchyni.Phoebe vytáhne papír a zapisuje si druhý bod, který je - přílety bez varování.Prue jde fotit Ewana Stonea, ale chtějí ji vyhodit, protože si myslí, že je z bulvárního tisku.Prue vše vysvětlí a fotí Ewana.Jedna opice provede astrální projekci a zjeví se za Ewanem.Prue nechápe, co se stalo a rychle odchází.Ewan za ní utíká a podává jí klíčky od auta, které si tam zapoměla.Nevědí však, že jsou fotografováni.Williamson je u své sestry a potká tam švagra, který mu vyčítá, že nevydrží tak dlouho než ledvinu dostane.Williamson se ho dotkne a má předtuchu, kde vidí, jak jeho švagr dostane infarkt.Zanedlouho ho švagr opravdu dostane.Williamson si jde vytisknout jména kriminálníků, kteří byli propuštěni na svobodu ze zdravotních důvodů.Prue doma řekne co viděla a když se podívá na dopis od Williasona, pozná tam růži, kterou měla i opice.Sestry jdou do Williamsonovy pracovny a uvidí tam v klecích tři opice.Poberou svoje zdravotní karty.Pak uvidí jak opice použijí jejich moc a rozhodnou se, že je raději vezmou s sebou. Phoebe se dotkne jedné opice a má vidění, jak Williamson používá jejich moc. Doktor jde mezitím za jedním zločincem a použije na něj čarodějčinu moc.Ochromí ho a vyřízne mu ledvinu, kterou potom přinese své nemocné sestře.Sestry nacpou opice do vozíku a Piper zmrazí lidi, aby mohly neviděny projet.Prue si všimne, že je v televizi s Ewanem, jak jí podává klíčky od vozu.Pak sestry jdou vytisknout jména zločinců, které si předtím vytiskl i Williamson.Doma mají sestry problémy s opicemi. Zachvíli se u domu začnou sjíždět novináři a neustále fotí a buší na dveře.Sestry rychle pozatahují závěsy.Zjeví se tam Leo a říká, že Williamson se z jejich mocí zblázní a ubližuje lidem.Piper všechny novináře zmrazí a Prue může projít a jet za Ewanem. Prue po něm chce, aby jí nějak pomohl s těmi novináři.Ewan zavolá do jednoho magazín, kde používají tipaře.Pak jim pod krycím jménem řekne, že je s Prue ve studiu a chtějí jít na večeři, tak ať rychle přijedou.Prue mu poděkuje a odjíždí. Phoebe uvaří lektvar, aby mohla odejmout z opiček jejich moc a podaří se jí to.
Pak přichystá i jeden pro Williamsona a jdou ho hledat.Williamson chce právě ublížit dalšímu člověku, ale sestry ho zarazí.Piper mu podává lektvar,aby ho vypil, ale on ji odhodí a pak i Prue a Phoebe.Nakonec rozšlápne lektvar a odchází pryč.Sestry si neví rady, jak mu popmoct, protože už nemaj byliny do lektvaru.Prue a Phoebe se dohodnou, že nejlepší způsob je zbavit se ho, ale Piper ho chce za každou cenu zachránit. Vyhledávají ho na mapě, ale křišťál pořád krouží jen nad jejich domem,ale nakonec ho najdou.Williamson obchází mezi bezdomovci a zanedlouho přijdou sestry.Prue mu vyrazí z ruky nůž a Williamson na sestry pošle dva nabroušené kotouče.Jeden Piper zmrazí a druhý drží Prue telekineticky ve vzduchu a přetahuje se s Williamsonem. Prue řekne Piper ať kotouč pustí.Sestry to udělají a dřepnou si k zemi.Kotouč se odrazí od stěny a zabodne se Williamsonovi do hrudníku.Spadne na zem a je mrtvý. Piper k němu běží a pláče.Doma Phoebe říká, že ráno zaveze opice do Zoo.Pak ukáže Piper papír, kde si psala poznámky o Leovi a říká jí, že je ten nejlepší.Piper sestrám povídá o Williasonovi jaký to byl dobrý člověk.Cítí se za jeho konec zodpovědná a odchází do své ložnice.Tam si sedne na postel a pláče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama