Prosíme o hlas v SONB →TADY

2x5

22. prosince 2007 v 13:16 | katik93 |  2.řada
5:Vždyď ona je přece muž!
Námět: Javier Grillo-Marxuach
Režie: Martha Mitchell

Město je už nějakou dobu sužováno nesnesitelnými vedry. V noci do klubu P3 přichází Phoebe, která očividně vedra snáší velice špatně, protože je zpocená od hlavy až k patě a rozpálená tak, že by se na ní dalo smažit. Piper si o ní nejdříve dělá starosti, ale Phoebe jí pak začne vyprávět, že už několik nocí po sobě má sny, ve kterých se miluje s muži, které následně zabije.V tom přichází Prue a začne si naříkat, že jí nevychází vztah s mužem, kterému by chtěla dát šanci. Phoebe pak odchází domů, kde má další ze svých strašných snů.
Druhý den za Prue přichází do Bucklandu Morris a řekne jí, že za poslední čtyři noci byli zabiti čtyři muži, kteří měli poškozený mozek a navíc z nich někdo nebo něco vysálo veškerý testosteron. Morris pak Prue prozradí ještě jednu stopu- všichni muži byli členy seznamovací agentury Romantica. Prue nakonec souhlasí, že s případem pomůže a jde domů za svými sestrami. Prue pak sestrám ukáže materiály, které od Morrise dostala, včetně fotek zavražděných mužů. Phoebe s hrůzou zjistí, že tito muži jsou právě ti, o kterých se jí každou noc zdá a zmocní se jí strach, že ona je za jejich smrt zodpovědná. Sestry se jí to samozřejmě snaží vymluvit a domluví se, že Piper projde Knihu stínů, a že Prue a Phoebe se půjdou porozhlédnout do seznamky, která všechny oběti spojovala. Zatímco se Prue zapisuje do programu seznamky, Phoebe si obhlíží okolí a narazí na jednoho sympatického muže. Když se spolu seznamují a Phoebe mu podá ruku, má vidění, jak bude onen mladík zavražděn stejným způsobem, jako předešlí muži. Obě sestry se pak vrací domů a Piper jim řekne, co našla v Knize stínů- za vraždami nejspíš stojí sukuba. Sestry se rozhodnou použít kouzlo, které v knize našly, jenže má poněkud nečekané následky, z Prue se totiž stal muž, což se jí samozřejmě nelíbí a přinese ji to nejednu starost- např. neví jak se chovat, jak správně "chlapsky" chodit a projevovat se. Čarodějky se nakonec rozhodnou, že Prue se jako muž zapíše v seznamce a chtějí tak přilákat pozornost sukuby. V Romantice se zrovna koná seznamovací večírek, kde samozřejmě nechybí ani sestry. Prue zde vyvolá menší bitku, aby tak ochránila jistého mladíka před sukubou- Phoebe je na ní totiž psychicky napojená a občas jakoby se dívala jejíma očima, díky tomu také zjistí, že si sukuba začala brousit drápky na Prue.
Prue si na večer domluví schůzku v P3 s ženami, které jako muž v seznamce zaujala. Sestry totiž věří, že jedna ze zájemkyň je právě sukuba. Večer je Prue v zadní uličce za klubem skutečně napadena, ukáže se, že onen démon je neodolatelná blondýnka pracující v agentuře (pozn. absolutně netuším, co tam dělá- snad sekretářku?). Při souboji na místo přichází i Morris se svým parťákem a sukuba je zastřelena. Sestry však tuší, že tím to neskončilo, protože Prue je stále ještě mužem.
V městské márnici si Morrisův parťák zalíbeně prohlíží nádherné tělo mrtvé dívky, když tu najednou mrtvola otevře oči, vystrčí svůj mrštný jazýček a muže zabije. Mezitím jsou sestry na půdě ve svém domě a přemýšlí, co podniknou dál. Prue si musí odskočit a proto odchází do koupelny. Když odejde, Phoebe má další vidění- sukuba si na Prue počkala v koupelně a unesla ji do svého bytu, kam vodila všechny své oběti. Prue už má skoro namále, protože už nedokáže sukubě dále odolávat, ale Phoebe se v tu chvíli naštěstí opět na sukubu napojí a donutí ji, aby Prue připomněla, že není muž, ale žena. Když to Prue uslyší, sebere veškerou svou sílu a řekne sukubě, že jí nechce a právě díky tomu, že byla sukuba i přes svou neodolatelnost odmítnuta, shořela v plamenech, a z Prue se opět stane žena.
Nakonec má každá ze sester rande a všichni jsou opět na chvíli šťastni. Prue si navíc odnesla i mnoho ponaučení, protože když byla mužem, pochopila pár věcí, včetně toho, že ani muži to nemají v životě lehké :-)

Kniha Stínů:
Když čarodějka odvrhne lidský cit a spolčí se s temnotou, aby utekla před nešťastnou láskou, stane se z ní Sukubus, sexuální predátor. Vyhledává statné muže, kteří jsou vůči jejímu kouzlu bezmocní, a svým dravým jazykem z nich vysává testosteron.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaa aaa | 22. prosince 2007 v 13:30 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama