Prosíme o hlas v SONB →TADY

2x8

22. prosince 2007 v 13:19 | katik93 |  2.řada
8:P3 H2O
Námět: Chris Levinson, Zack Estrin
Režie: John Behring

Poněkud morbidní tradicí Prue se staly pravidelné návštěvy jezera, kde se utopila její matka a právě při jedné z jejich návštěv, kdy si vybavuje bolestné vzpomínky na tragickou událost, je vyrušena křikem o pomoc topícího se člověka. Běží mu na pomoc, ale zastaví jí nějaký postarší muž se slovy, že si ho to už vzalo. Prue se pak doma svěří sestrám s tím, co viděla a přemluví je, aby se všechny pustily do pátrání. Její obavy jsou o to větší, jelikož věří, že za smrt toho člověka může démon a navíc letní tábor, umístěný vedle jezera, má být znovu otevřen.
Sestry zajdou za paní Johnsonovou, ženou, které tábor patří. Ta je ujistí, že tábor kvůli dalšímu případu utopení otevírat nebude. Sestry se začnou vyptávat na podivína, se kterým se setkala Prue a dozví se, že jde o jakéhosi Sama, záhadného muže, o kterém nikdo v podstatě nic neví. Rozhodnou se tedy, že ho navštíví. Rozloučí se s paní Johnsonovou a odchází do Samova "doupěte", netuší však, že zatímco prohlížejí Samovy věci, vodní démon si vybere další oběť, tentokrát paní Johnsonovou. Sestry prohledávají Samovy věci a najdou i fotku své matky, nechápou co se tu vlastně děje, ale objeví se Leo a vysvětlí jim, že Sam byl světlonoš jejich matky, ale když umřela, ztratil svou moc a je z něj smrtelník, protože prohrál boj s démonem. Když jim Leo řekne vše, opět zmizí a v tu chvíli sestry uslyší zoufalé volání topící se paní Johnsonové. Chtějí pomoci, ale opět se objevuje Sam, který jim v tom zabrání, protože jak se později ukáže, žena už byla dávno mrtvá a démon si jen propůjčil její tělo. Sam začne sestrám rozmlouvat jejich záměr démona zničit, ale ony jsou více než neoblomné. Sam proto na čarodějky použije kouzelný prach, s jehož pomocí jim vymaže paměť na uplynulý den.
Druhý den ráno jsou sestry jako o omámené, Piper navíc dostala ošklivou vyrážku a také si nevzpomínají na nic z minulého dne. Objeví se Leo a varuje své chráněnkyně, že tábor nakonec zrušen nebyl. Sestry nechápou o čem to vlastně Leo mluví, ale nakonec si vzpomenou. Piper kvůli vyrážce zůstává doma a do tábora k jezeru se vydává jen Prue a Phoebe.
Do tábora už dorazily i děti a Phoebe se rozhodne použít kouzelný prach, aby jim zabránila jít do vody. Mezitím jsou Piper s Leem doma. Piper najde dopisy, které vzala u Sama a na které si před tím kvůli účinku prachu nevzpomněla. Když si je oba přečtou, zjistí, že Patty a Sam se milovali. Leo se pak s Piper teleportuje k jezeru, aby vše řekli Phoebe i Prue. Prue se nakonec rozhodne, že to ona démona zničí a že ho zničí stejným způsobem jako její matka, za použití elektřiny. Vše se však zvrtne- Prue je ve vážném ohrožení života a Sam se rozhodne obětovat svůj život, aby jí zachránil. Démon je konečně zničen, ale Sam umírá a pro jeho duši si přichází duch Patty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaa aaa | 22. prosince 2007 v 13:26 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama