Prosíme o hlas v SONB →TADY

3x1

22. prosince 2007 v 19:53 | katik93 |  3.řada
1:The Honeymoon´s Over
Námět: Brad Kern
Režie: Jim Conway


Dům,půda: Halliwellovic domu.Prue si prohlíží Knihu Stínů..Děsivá hudba hraje v pozadí.Kukačkové hodiny začnou kukat.Najednou je někdo v pokoji...Prue se obrátí a vidí někoho jak jde přes místnost.Oops.Je to Phoebe.''Jsi trochu nervózní?,,Zeptá se.''Ano,když známe zlou trojici,která byla za všemi útoky,,odpoví Prue. Phoebe si stěžuje,že Piper je pryč s Leem a jim nechala všechnu práci.Telefon zvoní...Prue vysvětluje,že to je fax od Darryla.Phoebe se bojí,že se Piper a Leo nemusí vrátit. Prue ji uklidní a pak jí řekne svoje obavy...ne protože se nechce vrátit,ale protože ji Starší nechtějí pustit. Telefon zvoní znovu...je to Darryl,který si myslí že vrah který zabíjí lidi a píše jim nějaké znaky na čela je démon. Prue najde v Knize Stínu Runu...to je démon který ochraňuje zlé smrtelníky za duše nevinných obětí. Prue varuje Darryla (Runa je oblečený v černé košili a kožených kalhotách) aby nešel po démonovi. Darryl to samozřejmě ignoruje a jde zaklepat na dveře za kterými může být ukryt vrah. Zatím se jiný vrah se připravuje na dívky- jde po jedné a místo toho aby jí bodl, tak jí nakreslí na čelo nějaký znak .K její duši přijde démon v černém a vypadá to že není tak nevinná jak by potřeboval. Démon jde k Darrylovi který je v bezvědomí a v tom přijde Phoebe a Prue. Prue běží za vrahem ale ten uteče, pak se vrací a snaží se zabít démona ale to nějak to nejde a mezitím démon zútočí ne Phoebe. Phoebe křičí: ''Hey Prue proč to nefunguje?,, Tak to zkusí znovu a démona porazí.
Zadní ulička EMT: Zotavený Darryl děkuje Prue a Phoebe za zastavení vraha.Po vyřešení problémů Darryl naléhá,aby sestry vypovídaly u soudu. Ale sestry nechtějí, protože k zastavení vraha použili kouzlo a mohly by z toho být nepříjemnosti. Otevřou se dveře a my se seznámíme se zástupcem okresního prokurátora Colem Turnerem.
Soudní síň: Cole Turner žádá sestry o vražednou zbraň Athamae -to je nůž,který se používá na okultismus odpoví Phoebe. Soud začíná...žádná vražedná zbraň...poplatky vynechané..obviněný propuštěn. Ten vrah se jmenuje Emilio jak zjistíme předtím než Cole odejde ze soudní síně. Phoebe se během procesu stále dívá na Cola.
Dům: Sestry se snaží usvědčit Emilia. Prue neví jestli obžalovaný je smrtelník nebo démon a Phoebe přemýšlí o Colovi. Pak se objeví Piper a Leo. Piper jej zmrazí a uteče. Leo za chvíli rozmrzne a Phoebe si mu začne stěžovat. Prue přerušuje Lea a chce vědět, jestli by jim mohl pomoct. Leo se přenese pryč a Phoebe si stěžuje Prue,že mu nestihla říct vše.
P3: Prue si stěžuje Piper s různými věcmi. Řekne jí že byla pryč měsíc a měli o ní starost. Ale Piper jí řekne že Starší jim nechtějí dovolit být spolu a tak se musí rozdělit nebo odloučit.
Univerzita: Phoebe se prochází a když tu k ní přistoupí Cole a Phoebe na něj v reflexu vykopne nohu, Cole ji však chytí a následuje náběh na sexuální scénku:) .Cole se ptá jestli neví něco o tom případu bližšího, řekne jí ,že je dobrá osoba a že má udělat správnou věc. Phoebe se však vyhýbá odpovědi, a tak jí dá svůj telefon. Cole je na odchodu a Phoebe má předtuchu, ve které vidí Emilia jak zabíjí další obět.
P3: Phoebe přijde a řekne sestrám co viděla v předtuše. Kdo je Cole? Ptá se Piper a co dělala s vlasy. ''Oh,ano,,...zmíní se,že Phoebe si obarvila vlasy na blond .Piper jim řekne,že mají jít napřed.
Soudní síň: Vrah Emilio žádá o ochranu od soudce .Soudce mu nařídí starat se o žalobce, kterým je Cole.
Pěší zona: Cole mluví s Darrilem a chce z něj dostat co ví o tom případu, ale ten mu řekne: ''To co vy podezříváte to není, a nechte mě dělat svou práci, možná vám mohu pomoci to najít...zase,,Telefon zazvoní a Cole ho vezme...to je Phoebe a chce ho upozornit na další možný útok,ale telefon vypne.
Garáže: Cole jde sám.Vrah Emilio je v garáži a schová se za sloupem, poté, co je Cole u něj vyskočí a napadne jej ze zadu. Chce jej zabít, ale Prue a Phoebe jedou za rohem a když ho uvidí vyskočí z auta a napadnou Emilia. Phoebe před jeho výpadem vyskočí a Whoa!! Levituje! Konečně aktivní moc! Poté sestry konečně Emilia porazí.
Dům,koupelna: Piper jde do koupelny a odmlčí se...Leo je uvnitř vidí svoji lásku v zrcadle. Piper se ptá co to dělá. Leo se jí snaží přesvědčit, aby opustila koupelnu, ale ona odmítne. Leo si tedy klekne a navrhuje aby si ho vzala! Pak jsou společně dolů a Piper si stěžuje, že ji požádal o ruku zrovna v koupelně. Leo jí řekne,aby si manželství nechala projít hlavou a v klidu se rozhodla. Piper si stěžuje,že Leo se pokouší manželstvím řešit problém a ne lásku. Prue a Phoebe jdou znovna kolem.
Pěší zona: Darryl a Cole mají Emilia v ochranném opatrovnictví. Cole řekne Emiliovi,aby vyřídil vzkaz jeho příteli.
Dům,pokoj Piper: Piper leží v posteli.Prue a Phoebe jdou do pokoje a Piper jim řekne o Leově nabídce.Sestry jí blahopřejí dokud jim neřekne, že z toho není moc nadšená. Sestry se jí snaží utěšit, když v tom se Leo přenese do domu kvůli informacím o opatrovnících. Dívkám se zdá,že jde o démonické spiknutí v soudní síni. Dívky se dohadují o tom jaký démon by v tom mohl mít prsty a pak sestavují plán jak na něj.
Soudní síň: Dívky se dostanou do soudní síně a mluví o svém plánu...Piper zmrazí čas, což jim má umožnit najít toho démona. Sestry vstoupí a sednou si. Piper vše zmrazí, ale soudce ještě mluví. Pak propuká boj, ve kterém se promění na démona a pokouší se sestry zabít. Dívky utíkají do zadního pokoje a zamknou dveře. Démon za nimi hodí několik ohnivých koulí. Prue otevře dveře a opět se vrací do boje..Démon na ně vymrští další kouli, naštěstí letí na Prue která ji odrazí zpět. Dívky uspí všechny útočníky do bezvědomí. Démon zavolá ostatní strážce a jdou do zadní komory.Ostatní ho následují. Cole se rozmrazí a jde za nimi.
Soudcova komora: Soudce se hrne do zadu a v tom se objeví Cole ,,Co peklo?" zeptá se Cola.,,Díky''odpoví Cole když si upravuje kravatu. Rychlím pohybem je poslán Colem do pekla.Cole mizí znovu do soudní síně k jeho zmrzlé póze. Dívky vstoupí do soudcovy komory,aby viděli jeho zbytky v plamenech .,,Jak se to stalo''ptá se Piper.,,To nevím,ale my nejsme sami' odpoví jí Prue.Dívky spěchají do soudní síně a zajímají se co řeknou Colovi. Phoebe vezme policejní obušek a praští Cola přes hlavu a ten padá na zem. Phoebe mu pomáhá se zvednout, vysvětlí mu že Emilio utekl a všichni se ho snažili doběhnout .Phoebe a Cole se na sebe dívají.
P3:Bare Naked Ladies hrají a Piper přemýšlí a popíjí martini, vypadá při tom velmi pěkně a ustaraně .Prue a Phoebe jdou do vnitř. Phoebe mluví o Colovi a Piper vyjádří znepokojení,protože je u policie.Leo vstoupí...Piper k němu spěchá a řekne mu, že se za něj provdá a pak se políbí a obejmou se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama