Prosíme o hlas v SONB →TADY

3x2

22. prosince 2007 v 19:55 | katik93 |  3.řada
2:Magic Hours
Námět: Chris Levinson, Zack Estrin
Režie: John Behring

Piper je dost naštvaná- všude vidí šťastné nevěsty a ženichy, všude kolem ní jako by byly jen svatby a ona nemůže- Leovi nadřízení jim to nechtějí dovolit. Nicméně je tu jisté řešení- tajný svatební rituál, popsaný v Knize stínů, ale musí se uskutečnit velmi rychle. Phoebe se je snaží varovat, že to je osobní prospěch, ale proč by alespoň jednou nemohli udělat něco sami pro sebe? Z těchto úvah je vyruší Kitovo vrčení- jdou za zvukem a vidí, jak jejich hodná kočička útočí na bezbrannou sovu- kočku raději odklidí a v tom se sova změní v muže…
Sestry mu dají alespoň nějaké oblečení a snaží se ho přesvědčit, že mu chtějí pomoci, ale on o pomoc nestojí a v nestřeženém okamžiku jim uteče. Oblečený a vyzbrojený jde za tím, který má jeho nynější situaci na svědomí- šéfovi kupy zaklínačů-světlokazů- chce jej zabít, ale díky jednomu z přisluhovačů je málem zabit on a nezbývá mu než utéct. Phoebe má předtuchu ve které vidí, jak na jejich prokletého kamaráda útočí vlk. Se sestrami jdou na místo, kde předtuchu měla a opravdu tam zahlédnou onoho muže- ale je to trochu jinak, vlk začne útočit na ně! Muž jej však k sobě přivolá a spěšně spolu odchází do malého přístřešku poblíž- sestry za oknem sledují co se stane- vychází slunce a muž se změní v sovu, ale ve stejné chvíli se vlk změní v ženu. Tu se opět snaží přesvědčit, že jim chtějí pomoct, ale ona jim nevěří a namítá, že mohou být zlí a chtějí je zničit. V tom na ně zaútočí jeden z posluhovačů, ale sestrám se jej podaří zahnat, čímž ženu přesvědčí, že jsou na její straně.
Doma jim pak poví svůj příběh- jmenuje se Brooke a její milenec Christopher jsou prokleti- on je ve dne sova a ona v noci vlk, takže jsou od sebe odtrženi.
Do domu přichází světlokaz a snaží se je opět zabít, skoro se mu to podaří, než jej sestry zničí stačí vypálit po Brooke šíp, ale tu zachrání sova, která šípu vletí do dráhy. Světlokaz je sice zničen, ale Christopher pamalu umírá. Ani Leo mu nedokáže pomoci- zvířata léčit neumí. Brooke nechce, aby zemřel, proto se rozhodne, že se vrátí k muži, který je proklel a bude s ním-tím snad Christophera zbaví prokletí. V tom však nastává zatmění slunce a Christopher se mění v muže- Leo jej už dokáže uzdravit. Ale Brooke už je dávno pryč.
V kanceláři se setká se světlokazem, který je proklel a řekne mu, že se k němu vrátí, ale musí zrušit kletbu- v tom se otevřou dveře a vchází Čarodějky s Christopherem- před světlokazem se políbí a tím zlomí kletbu. Sestra pak už jen rychle spěchají domů, protože nastal ten pravý čas na obřad- se sháněním kněžky starosti mít nemusím, protože obřad provede jejich babička. Ve slavnostní okamžik se však Leo začne svíjet a je násilím odtažen aby se zodpovídal, Piper se zhroutí…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama