Prosíme o hlas v SONB →TADY

3x4

22. prosince 2007 v 19:57 | katik93 |  3.řada
4:Hallowen
Námět: Sheryl J. Anderson
Režie: Anson Williams


Halliwellovi se připravují na Haloween a jsou podle toho také patřičně oblečeni- Piper do masky víly, Phoebe a Prue jako čarodějky, spolu s nimi je v domě i Darryl, který se rozhodnul pro masku kadeta policeiní akademie, protože má vztah k jeho práci. I Leo si vybral podobným stylem- je v uniformě vojáka z II. Světové války, nicméně Darryl jeho volbu nechápe, protože neví, kdo Leo je.
Po venku chodí spoustu dětí a dospělých v maskách, mezi něž zapadnou i dva hrůzohlavové, kteří si to míří k Halliwellovic domu. Otevře jim Phoebe a Piper, jejich maska se jim moc líbí a než pochopí, že to jsou démoni, je už pozdě- začínají jim vysávat auru. Leo je v kuchyni, kde ho jeho smysly varují, že je něco v nepořádku, běží ke dveřím, kde vidí sestry vysávané hrůzohlavy, naštěstí je tam také Prue, která je odhodí a Piper je posléze pohotově zmrazí. Varování se ovšem nevztahovalo k hrůzohlavům, ale k něčemu úplně jinému- náhle se vynoří časový vír a vtáhne sestry dovnitř, Darryl s Leem zůstávají v domě proti démonům úplně sami.
Sestry přistanou na louce u jakéhosi oltáře, než se stačí vzpamatovat, slyší z dálky hlasy a jezdce na koních a běží se ukrýt- jsou to totiž lovci čarodějnic. Jeden z lovců jejich úkryt najde, ale dělá, jako by se nic nestalo a jde dál- ví totiž, že ne všechny čarodějky jsou zlé a že také bojují proti silám zla, takže všem takovým pomáhá. Než se sestry stačí vzpamatovat i z tohoto šoku, hodí jim někdo přes hlavu pytle a odvleče je kamsi do neznáma… Mezitím v domě řeší Darryl a Leo problém s hrůzohlavy- ti už rozmrzli a začali je pronásledovat, jediným štěstím je, že chtěli čarodějky, takže se nijak nepřepínají a pěkně v poklidu čekají. Jedinou možností, jak hrůzohlavy porazit je speciálním lektvarem, napsaným v knize stínů, takže se jim prozatím ukrývají na půdě.
Sestry se objevují v jeskyni, kde je vítá jedna z čarodějek, byly sem přivolány coby nejmocnější čarodějky všech dob, aby pomáhali zachránit nenarozené dítě, které má být nadáno mocnou magií- jeho matku drží v zajetí jedna z místních lovkyň čarodějnic. Jdou tedy do vesnice, kde má sídlo, ale jejich průvodkyně je varuje, ať se vyhnou talismanům, které mají moc zabránit vstupu čarodějek. Sestry však jejího varování nedbají a snaží se projít- jsou však jakousi neviditelnou hradbou odraženy a jejich přítomnost je prozrazena, lidé na ně začínají útočit a tak musí použít svou moc, ale ta nefunguje, protože jsou v době, kdy ještě nebyly na světě, tudíž ani neměly schopnosti. Jejich průvodkyni postřelí a tak se musí vrátit do jeskyně. Tam je chtějí zase vrátit domů, protože nejsou takové, jak si představovali, ale sestry je přesvědčí, že stáli před horšími nástrahami a i když nemají schopnosti, umí se učit velice rychle, takže po krátké lekci čarování jsou opět připraveny vyrazit. Ve vesnici probíhá slavnost a všichni nosí masky, takže s ukrytím totožnosti nejsou potíže. Pomocí svých nově naučených dovedností odstraní amulety a dostanou se dovnitř. Phoebe zastaví jakýsi muž a chce jí vyvěštit budoucnost, k tomu se nachomítne i pán v masce a společně sledují věštbu, která Phoebe předpovídá pravou lásku- Cola. V tom jí ale vypadnou její čarodějnické pomůcky a ona i sestry jsou prozrazeny- muže v masce to evidentně šokuje, je to totiž Cole, který se do minulosti přenesl proto, aby pomáhal věznit onu matku a to, že je tam jeho láska s ním netušil.
Sestry jsou odsouzeny k smrti oběšením a tak je ihned vykonáno- visí na větvi a všichni spokojeně odcházejí. Po chvíli se za nimi vrátí onen lovec čarodějnic, který jim prve pomohl a odřízne je - sestry jsou živé a zdravé a zase připravené vysvobodit matku. Vracejí se do vesnice a tentokrát už jsou úspěšné, než se však stačí dostat do bezpečí jsou zpozorovány a začíná pronásledování. Dojdou až k oltáři, dál už matka nemůže, protože začíná rodit. Pronásledovatelé už se blíží a tak Prue a Phoebe na poslední chvíli udělají protekční kruh, který je na chvíli zadrží. Pak Phoebe sedne na koště a všechny pronásledovatele ze vzduchu rozežene. Cole se vrací zpět do budoucnosti, protože selhal a sestry s matkou a dítětem se vracejí do jeskyně, kde se dozvídají, že dítě se jmenuje Melinda Warrenová- jejich prapraprapra…babička. Otevře se časový vír do něhož jsou vtaženy a navráceny domů.
Zatímco se sestry snažily zachránit Melindu, doma se Darryl s Leem pokoušeli zničit Hrůzohlavy, z půdy se jim podařilo dostat do kuchyně a uvařit lektvar, jednoho s ním zničili ale druhá lahvička se rozbila a démon z nich začíná vysávat auru- objevuje se vír, sestry a pomocí telekineze chrstnou na hrůzohlava rozlitý obsah lahvičky. Vše dobře dopadlo- sestry odcházejí na večírek, kam přichází i Cole převlečený za anděla a pokračuje s Phoebe ve svém milostném románku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama