Prosíme o hlas v SONB →TADY

3x9

22. prosince 2007 v 20:02 | katik93 |  3.řada
9:Coyote Piper
Námět: Krista Vernoff
Režie: Chris Long

Piper se chystá na sraz střední školy po deseti letech, ale vůbec z toho není nadšená, protože byla takový školní šašek, nikdo si jí nevšímala a nikdo ji neměl rád. Moc by chtěla ukázat, jak moc se teď změnila- je čarodějka bojující se zlem a má skvělého přítele- anděla, ale nemůže, místo toho si všichni budou myslet, že je stejná puťka která chodí s nezaměstnaným chudým klukem.
Mezitím probíhá v podzemí (nejspíš v kanále:) vášnivá debata mezi alchimistou a Terrou- esencí kterou vytvořil ze své vlastní krve, schopnou ovládat lidi. Terra se proti němu zbouří, zabije svého hostitele a ventilací unikne ven, kde obsadí tělo jakéhosi manažera v němž se snaží najít čarodějku, do které by přesídlila a mohla pomocí ní zničit svého tvůrce. V P3 probíhají přípravy na setkání a Piper jde vynést smetí- nevšimne si, že ji sleduje onen manažer s nožem v ruce, když hodí pytle s nepořádkem do popelnice stojí za ní a než stačí cokoliv udělat, bodne se a Terra se usazuje v těle Piper. Přes mrtvolu manažera přehodí plentu a jde zpět do klubu. Tam se chvíli baví s Prue, když tu najednou zničehonic vykřikne: "pomoz mi!" ale zase umlkne- Piper na chvíli získala kontrolu nad svým tělem. Terra se omluví, že jí není dobře a jde domů.
Alchimista mezitím našel tělo manažera a pomocí svých schopností jej oživil a dostal z něj informaci, kde se Terra nachází. Ta je teď doma a snaží se s Piper vymámin informyce o svých schopnostech (vidí ji ve všech lesklých předmětech a může s ní komunikovat). Piper jí však nic neprozradí a tak zavolá Prue do P3 a přesvědčí ji, že ji pronásleduje démon a ať za ní i s Phoebe přijedou. V knize stínů najde kouzlo na zničení alchymisty a čeká na sestry. Chvíli před nimi však dorazí alchymista, Terra ho však zmrazí nacož přicházejí sestry a po přečtení zaklínadla jej pošlou do pekel. Jediné co po něm zbyde je malá lahvička, které se chce Piper za každou cenu zbavit, Prue ji však řekne, že musí prozkoumat všechny možnosti a lahvičku si prozatím ponechá. Piper/Terra se převlékne a chce jít do P3, při rozhovoru s pravou Piper v zrcadle si nevšimne, že se do místnosti transportoval Leo. Toho Piper využije a řekne jí, že její přítel Tom, pozná mezi nimi rozdíl. Terra osloví Lea jménem které ji řekla Piper a začnou se líbat, Leo ji však odtrhne a ptá se jí na to, jak se jmenuje, takže na něj musí Terra použít své schopnosti a zpacifikovat jej.
Mezitím na půdě Prue prohledává knihu stínů- Phoebe pozoruje odcházející Piper, je jí divné, že jde bez Lea, to ale Prue najde onu lahvičku a dozví se vše o alchymistech a životní esenci, kterou je Terra. Jdou co nejrychleji za Piper do P3, ale co vidí jim vyrazí dech- Piper tancuje na baru a je atrakcí celé oslavy. Jakmile se vzpamatují, vyvedou ji do uličky, kde přečtou kouzlo na zničení Terry, ale aby bylo úspěšné, museli by jej číst všechny. Piper/Terra se opěd odchází bavit a sestrám nezbývá nic jiného, než ji odvézt domů násilím. Strhne se bitka, ve které Piper udeří tak silně, že upadá do bezvědomí a vezou ji domů. Tam ji položí na gauč a Prue jí z dálky pomocí telekineze nabodne na nůž. Přichází Leo a snaží se ji uzdravit, ale už je pozdě- Piper umírá a přesouvá se do něj. Prue mu začne vyhrožovat zabitím a tím, že na něj použije lahev, čímž ji zničí, Terra se jí zprvu směje, ale pak uzná, že Prue už nemá co ztratit, takže je toho schopná, tak přistoupí na dohodu- oživí Piper a dostane lahev. Tak se také stane, Piper je živá a Terra dostává lahvičku sestry společně přečtou zaklínadlo a Terra je zničena- Leo přiběhne k Piper a vyléčí jí zranění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama