Prosíme o hlas v SONB →TADY

4x19

31. prosince 2007 v 14:38 | katik93 |  4.řada
19: We're Off To See The Wizard - podrobný obsah
Námět: Alison Schapker, Monica Breen
Režie: Timothy Lonsdale

Nadešel čas korunovace nového Zdroje, kterým se má stát Cole. Velmi mocný mág-iluzionista se tomu ovšem snaží zabránit, tím, že hodlá ukrást Grimoire, ale sám proti podsvětí nemá moc šancí, proto se rozhodne vyhledat čarodějky a požádat je o pomoc.
Mezitím Phoebe prozradila Colovi, proč se v poslední době chovala tak divně- je totiž těhotná. Cole je z té zprávy přímo nadšený a hned ji začne zahrnovat dary, jako jsou balónky, květiny nebo plyšová zvířátka. I sestry jsou z této radostné noviny nadšeny, i když se Phoebe trochu bojí, protože takhle brzo založit rodinu neplánovala.
Přichází iluzionista a žádá sestry o pomoc, i přes jeho odrzlost a troufalost mu sestry vyhoví a slíbí, že mu pomůžou. Společně se přenesou do podsvětí, kde iluzionista odláká několik stráží a sestry čistí okolí Grimoire od démonů, kterých je tam habaděj. Paige je při souboji povalena na zem a když se zvedá, nevšimne si, že ze zadu na ni chce zaútočit jeden z démonů. Spatří to Phoebe a vykřikne aby si dávala pozor, ale v tom jí z ruky vyšlehne plamen a démona spálí na uhel. Sestry ohromeně zírají na Phoebe a nechápou co se děje, z tohoto stavu je vyruší iluzionista, kterému se už podařilo zničit pronásledovatele. Paige přenese Grimoire do pytle a všichni se přenesou zase zpět do Halliwellovic domu.
Tam nechají mága chvíli čekat a probírají, co právě Phoebe udělala- nebyla to její nová schopnost, ale démonická síla, kterou má její dítě. V rozhovoru je svými hlasitými poznámkami neustále ruší iluzionista, když potřetí vyslovil tu samou větu, tak sestrám dochází, že tu něco nehraje- a dopravdy- je to pouhá iluze, mág už je dávno pryč i s Grimoire.
O něco později si iluzionista prohlíží svoji cennou trofej, v tom ho však překvapí Cole, ale nechce jej zabít- miluje totiž Phoebe tak moc, že je kvůli ní ochoten vzdát se svých schopností. Rituál k jejich odejmutí je v Grimoire, takže se společně připravují k jeho vykonání. Mezitím Phoebe navštíví věštkyně a přesvědčí ji, že se Mág chystá Cola zabít. Společně se za nimi přenesou právě uprostřed rituálu, kdy je z Cola dosti bolestivým způsobem vytrhávána jeho démonická složka. Phoebe chvíli váhá, protože neví, jak se má rozhodnout, nakonec však dá na věštkyni a sprškou plamenů spálí mága na uhel. Cole je chvíli dezorientovaný a nechápe, co se stalo, ale když si uvědomí, že může mít i schopnosti i Phoebe je z toho velice nadšený a oba společně odcházejí na korunovaci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama