Prosíme o hlas v SONB →TADY

4x7

29. prosince 2007 v 10:51 | katik93 |  4.řada
7: Brain Drain - podrobný obsah
Námět: Curtis Kneel
Režie: John Behring

Zdroj přemýšlí, jak by se zbavil čarodějek, věštkyně mu poradí, že nejzranitelnější je Piper, protože si není jistá tím, jestli chce být stále čarodějka. Zdroj posílá do Halliwellovic domu špeha- démona Alistaira, který dokáže měnit podoby a stát se prakticky jakoukoliv věcí nebo tvorem. Když je jeho činnost prozrazena, tak jej Zdroj zabije a převezme jeho identitu, pomocí níž se mu podaří unést Piper, dostane se jí do mysli, kde jí vnukne představu, v níž je spolu se sestrami v jejich domě, který slouží jako psychiatrická léčebna pro mentálně vyšinuté. Její sestry jsou také blázni jako ona a po rozpravě s doktory zjistí, že se léčí s utkvělé představy, že je čarodějka a bojuje proti temným silám. Potkává zde mnoho známých lidí, jejím ošetřujícím lékařem je dokonce Leo, ale Piper si stále nepřipouští, že je blázen. Pokusí se najít knihu stínů, ale místo ní nachází jen malý bloček, na kterém je barevnými pastelkami napsáno: Book of Shadows a uvnitř několik dětských čmáranic. Piper se pak snaží přesvědčit sestry, že nejsou blázni a že jsou skutečné čarodějky, stále netuší, že je to jen její "sen" který jí vsugeroval Zdroj, protože když ji donutí přiznat, že není čarodějka a nemá žádné schopnosti, rozbije moc tří a spolu se sestrami mu bude vydána na milost.
Piper se pak podaří z blázince utéct, ale při přecházení silnice proti ní vyjede auto které se reflexivně pokusí zmrazit, ale její moc nefunguje a auto ji srazí. Zraněná a zviklaná je opět v blázinci, kde se ji doktor/Zdroj snaží přesvědčit, aby přiznala, že je blázen, ale Piper stále ještě váhá.
Mezitím se Cole S Leem vydávají Piper hledat a sestry připraví kouzlo, pomocí něhož se mohou dostat do jejího snu. Přicházejí právě v okamžiku, kdy se Piper rozhodne podepsat prohlášení, že je blázen, naštěstí se k ní dostali včas. Ve skutečném světě se Colovi a Leovi podařilo nalézt Zdroj- spolu se svou pomocnicí stojí nad Piper a vkládá jí do hlavy ony šílené představy. Cole na něj začne házet jedenu bleskovou kouli za druhou a Zdroj pomalu ale jistě přestává odolávat. Když už se mu ho podaří dostatečně zranit, vytvoří obrovskou kouli, pomocí které by už zdroj definitivně zničil, ale v poslední chvíli jí do cesty skočí jeho pomocnice a Zdroj tak má čas uniknout. Leo potom Piper vyléčí a ta se probouzí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama