Prosíme o hlas v SONB →TADY

4x8

29. prosince 2007 v 10:53 | katik93 |  4.řada
8: Black As Cole - podrobný obsah
Námět: Abbey Campbell
Režie: Les Landau

V San Franciscu se objevil mocný démon, který zabíjí čarodějky. Cole a Phoebe se ho vydají v noci do ulic zlikvidovat, zatímco na půdě Piper pracuje s krystalem nad mapou, aby ho lokalizovala, a Paige se nad knihou stínů snaží přijít na to, o kterého démona by mohlo jít. Paige se snaží z Piper dostat, jestli je pravda, co jí prozradila Phoebe. A sice, že by se měly v brzké době stát tetami. Piper jí řekne, že Leo by chtěl, ale ona má strach, že její moc není ještě dost silná, aby dítě ochránila před soustavnými útoky démonů.
Paige nakonec objeví démona Baltazara, který rád vraždí čarodějky a je velmi mocný. Leo a Piper jí vysvětlí, že Baltazar je Coleova démonická polovina. Paige je zděšená.
V tu chvíli zaútočí na Colea a Phoebe démon a oni ho přemůžou. V radostné eufórii požádá Cole svoji lásku o ruku, Phoebe neví co má říct, jednoznačně však neřekne ano. Cole je frustrovaný a zmizí. Navíc čarodějky zjistí, že démon, kterého zlikvidovaly, nebyl ten správný. Pravý démon mezitím zabije další čarodějku.
Paige se zabývá myšlenkou, jak pomoci Piper a Leovi. Nakonec si z práce vypůjčí tréninkovou pannu. Leo si to chce vyzkoušet, ale Piper není moc nadšená. Poté ale souhlasí.
Vraždu mladé ženy vyšetřuje Darryl, takže se dívky jdou podívat na místo činu. Tam objeví Susane - přítelkyni zavražděné a zároveň členku jejich čarodějnického kruhu, jehož znamením jsou tři srpky měsíce hřbetem obrácené k sobě. Phoebe se jí dotkne a má vizi, že ji démon napadne v nějakém parku. Protože se jedná o stejný druh démona jako je Baltazar, potřebují k lektvaru kus jeho masa.
Leo odnese Susane do bezpečí a Phoebe si vezme její oblečení. Démon ji podle plánu napadne, jenže než ho Piper stačí zmrazit, objeví se v parku mladá žena. Hodí po démonovi nůž, mine a on uprchne.
Emma řekne dívkám, že tenhle démon zabil jejího snoubence, protože byl čarodějnice. A ona nebude mít klid, dokud se nepomstí. Cole se prohlíží vražednou zbraň, kterou u sebe Emma nosí, a chová dost divně.
Démon se snaží zabít Susane a přijde do domu čarodějěk. Emma ho ale předtím vyhledala krystalem, takže jsou připraveny. Cole s ním bojuje ve své démonické podobě. Když démon prohrává, zmizí. Emma řekne, že to ne on, ale Cole zabil jejího snoubence. Sestry se ji snaží uklidnit, ale ona se pokusí Colea zabít. Když zjistí, že jí to čarodějky nedovolí, zuřivě odejde.
Během boje bylo zničeno i tréninkové mimčo. Leo a Piper jsou smutní, protože to možná znamená, že ještě nejsou připraveni ochránit skutečné dítě.
Phoebe hledá Emmu a snaží se jí vysvětlit, že Cole se změnil a udělal už mnoho dobrého. Měla by se vzdát svojí pomsty. Emma se jí zeptá, jestli někdy ztratila někoho tak blízkého a jestli by se dokázala vzdát pomsty a zapomenout. Phoebe si vzpomene na Prue a nechá ji jít.
Démon naláká Colea, Piper a Paige do mausolea a sám unese Phoebe. Cole ji najde a znovu spolu bojují. Sestry použijí elixír a zničí ho. V tu chvíli vstoupí na půdu Emma a hodí po Coleovi svůj elixír. Ten padne na zem. Phoebe se k němu vrhne a Cole vstává. Démon v něm byl zničen a on je už jen obyčejný člověk. Balthazar je mrtev.
Phoebe řekne Coeovi, že ho miluje, ale na svatbu se necítí ještě připravená.
Paige si v P3 povídá s Leem a Piper. Není si jistá, co si má o Coleovi myslet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama