Prosíme o hlas v SONB →TADY

7x1

7. prosince 2007 v 20:20 |  7.řada
1: Call to Arms - podrobný obsah
Námět: Brad Kern
Režie: James L. Conway

Phoebe stále nemá zpět své schopnosti a není si jistá, zda bez empatie dokáže ještě radit lidem. Protože má její rubrika velký úspěch, přijde Elise s nápadem, že najme pomocbnou sílu Leslie, která bude psát jejím jménem, než se Phoebe dá dohromady. Paige má pocit, že ji občasné práce neuspokojují a poskakování kolem synovců ji už také ubíjí. Leo nedokáže unést Gideonovu zradu a nikomu už nevěří. Snaží se zničit Barbase, který jím ovšem manipuluje, a Leo zavraždí Staršího. Starší se zjeví Phoebe a Paige a řeknou jim, že pokud Lea nevrátí k rozumu, budou muset obrátit jeho život zpět k znovuzrození. Sestry proto vytáhnou Lea s Piper na hinduistickou svatbu jejich kamarádky Chrissie. Mezitím co Leo a Piper sledují obřad, prochází se Phoebe s malým Chrisem v kočárku parkem. Zastaví ji inspektorka Sheridanová s Darrylem v závěsu a upozorní ji, že se ona a sestry bude muset dostavit na policii vysvětlit pár věcí: na co zemřel "velký" Chris, kam zmizelo jeho tělo a proč mu sestry nevystrojily pohřeb. Phoebe prohodí, že ona ani její sestry nemají, co skrývat. Sheridanová se jen usměje a Darryl se Phoebe polohlasem omlouvá, ale pomoct jí odmítne. Aby toho nebylo málo, Leova a Pipeřina láska vyvolá životní síly hinduistických božstev Šakti a jejího milence Šivy. Piper narostou další dva páry rukou a začnou se spolu s Leem k sobě mít. Phoebe s Paige najdou v Knize stínů poznámku, že když pokaždé když se Šiva a Šakti pomilují, dojde k velkému třesku. Takže se snaží udržet je od sebe. Navíc Phoebe musí do práce, kde zjistí, že Leslie není žena, ale muž. Mezitím na Chrise zaútočí démoni, ale Piper je odrazí.
Paige se s Wyattem přenese do magické školy, kde zjistí, že škola se bude zavírat. Do domu přijdou Sheridanová s Darrylem, sestry považuje za nebezpečné a chce je zatknout. Zamíří na ně zbraní, ale Leo, který ještě není psychicky v pohodě, ji odrazí proti stěně a přenese se pryč. Barbas trikem přinutí Lea zabít dalšího Staršího.
Čarodějky Piper zbaví posedlosti Šakti a zničí Barbase. Leo je zdrcený. Sharidanová si nepamatuje, co se stalo, ale má podezření. Darryl potvrdí verzi dívek, že inspektorka omdlela. Paige se rozhodne, že zachrání Magickou školu před uzavřením.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama