Prosíme o hlas v SONB →TADY

7x2

7. prosince 2007 v 20:21 |  7.řada
2: The Bare Witch Project - podrobný obsah
Námět: Jeannine Renshaw
Režie: John Kretchmer

Phoebe a Piper sedí s dětmi v restauraci.Phoebe si dělá starosti, že lidé poznají, že za ni píše sloupek Leslie, protože má úplně jiný styl než ona.Piper kojí Chrise, zachvíli přijde vedoucí a na přání zákazníků je vyhodí.Phoebe zuří.Paige je ve škole magie a diskutuje se Staršími o jejím zavření.Student jménem Duncan vyčaruje z knihy Lady Godivu- nahou ženu na koni.Tím, ale nevědomky vyčaruje Lordy Dysona, který je prozatím neviditelný.Paige přikryje Lady Godivu kabátem a odvede ji pryč ze školy.Lord Dyson nabírá sílu krmením se potlačovaného vzteku.Paige představí sestrám Lady Godivu, který jim poví o své cestě na koni, kterou uskutečnila, aby protestovala kvůli vysokým daním svého manžela.
Piper se s dětmi přenese do podsvětí za Leem, který právě ničí démona.Chce, aby se Leo odreagoval a tak mu nechává děti na hlídání.Phoebe se rozhodne, že podstrčí Lesliemu dopis o kojení.Leslie na to říká, že nemá potřebu věnovat prsům až takovou pozornost.Phoebe je naštvaná, protože složitější případy nechává ležet stranou.Paige je s Lady Godivou ve škole magie.
Lady Godiva říká Paige o Lordu Dysonovi, který se živí potlačovaným vztekem.Paige vysloví kouzlo, které má vrátit Lady Godivu zpět do její doby, ale kouzlo nezabere.Uslyší rány a když se jdou podívat do haly, tak uvidí pořádnou bitku.Lord Dyson požírá potlačovaný vztek všech a zapříčinil tuhle bitku.Paige dostane ránu bleskem od Staršího.Lord Dyson nabyje sílu a zviditelní se. Leslie přijde říct Phoebe, že ví, že mu ten dopis o kojení podstrčila.Mezitím se Lord Dyson živí na lidech ve městě.Leo je na vrcholku mostu a přichází za ním Starší.Ta mu říká o Zolovi, který zmizel a o blížící se hrozbě.Starší volá Lea, aby se k nim vrátil, ale Leo si není jistý.
Když Starší odchází objeví se vznášející se hlava a vyděsí Lea.Sestry s Lady Godia jsou ve škole magie.Sestry přivolají Lorda Dysona do školy, protože je můžou vrátit do minulosti jenom společně. Paige pronese kouzlo a pošle je zpět do minulosti.Sestry se přenesou do Bay Mirror, protože Phoebe chce jít za Lesliem.v novinách však pracují samé jeptišky zahalené hábity.Objeví se Leslie a vynadá Phoebe, jaktože nehlídá doma jejich děti a nechápe, co to má na sobě.Sestry radši rychle odcházejí ven.Když se procházejí po ulici, tak jsou všechny ženy zahalené a všichni se na ně divně dívají.
Sestry si uvědomí, že když poslaly zpět do minulosti Lorda Dysona silnějšího, tak zabil Lady Godivu a byla změněna historie.Sestry jsou zatčeny a vsazeny do vězení.Přivolají Lea, který taky nerozumí, co to mají na sobě a jaktože nejsou zahalené.Řekne jim, že škola magie je už dávno zavřená.
Paige napadne, že budou potřebovat Duncana, aby vyčaroval Lady Godivu i s Lordem Dysonem, kterého budou muset zničit.Leo přenese Paige na místo, kde se ukrývají všichni ti, kteří provozují magii. Paige najde Duncana a snaží se ho přesvědčit, aby jí napsal kouzlo na vyvolání.Duncan jí ho po dlouhém přesvědčování napíše a sestry je vyvolají.Lord Dyson uvolní Pipeřin skrytý vztek a ta všechno vyčte Leovi. Sestry démona nakonec zaženou a jdou domů i s Lady Godivou.Zachvíli se objeví Lord Dyson, který přišel, aby zabil Lady Godivu.Leo se ho snaží zastavit svými blesky.Lord Dyson se začne krmit z Leových potlačovaných emocí, "předávkuje se" a vybuchne.Paige s Duncanem pošlou Lady Godivu zpět a přesvědčí Starší, aby školu nezavírali a z Paige se stává nová ředitelka.Phoebe se rozhodne protestovat jako Lady Godiva a udělá nahá na koni projíždu městem.Protestuje proti vedoucímu restaurace, který je vyhodil a davu lidí říká, že kojení je ta nejpřirozenější věc.Vedoucí se pod nátlakem lidí rozhodne, že zruší zákaz kojení v restauraci. Leslie tuhle podívanou pozoruje s okna Bay Mirror a pochopí, proč Phoebe dělal takový rozruch kvůli kojení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pipan Pipan | E-mail | Web | 25. června 2012 v 18:28 | Reagovat

Tady se mi líbí... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama