Prosíme o hlas v SONB →TADY

7x3

7. prosince 2007 v 20:22 |  7.řada
3: Cheaper by the Coven - podrobný obsah
Námět: Mark Wilding
Režie: Derek Johansen

Phoebe a Paige vyvolávají babičku, kvůli Požehnání Chrisovi, ikdyž to Piper nechce, protože se snaží žít život co nejvíce bez používání magie.Když ji vyvolají, vysvětlí jí celou situaci. Když Penny okřikne Wyatta, který žárlí na Chrise, tak se přenese do pokoje.
Penny se rozhodne, že se mu půjde omluvit.Když přijde do jeho pokoje, tak u postýlky stojí zamaskovaný démon a zaútočí na ni.Penny zavolá na Phoebe a Paige a Paige ho zažene. Phoebe jde do klubu za Piper a řekne jí, že wyatta napadl démon, po tom co vyvolali babičku, která je tu kvůli Požehnání Chrisovi.Piper je naštvaná a s Penny se pohádá.O tom útoku řekne Leovi, který se přenese do podsvětí zjistit, kdo to byl.Paige je ve škole magie a má práce nad hlavu. Je tam se studentem Benem i s oběma synovci. Ben jí pomáhá najít v knihách toho zamaskovaného démona.Wyatt ze žárlivosti přenese Chrise pryč.K Halliwellům přichází Victor, který drží Chrise v náruči a říká, že se mu tam zjevil.Victor říká, že jde na obřad Požehnání, protože ho Paige pozvala.Penny tvrdí, že obřad je pouze pro magické členy rodiny, ale Piper se rozčílí a nechce o Požehnání nic slyšet.Rozhodnou se, že nejdřív udobří Chrise s Wyattem pomocí kouzla.
Phoebe jde do práce za Lesliem, aby mu vynadala, že jde za ni převzít cenu, kterou vyhrála.
Penny přednese před Chrisem a wyattem kouzlo, které z nich vytáhne rivalitu.Modrý třpytivý oblak se na všemi vznáší a když přijde na půdu i Phoebe, tak oblak vklouzne do sester, které se začnou chovat jako malé puberťačky.Phoebe a Paige odchází s domu a Piper neustále něco babičce vyčítá.
Leo je u věštkyně v podsvětí a snaží se z ní dostat, co to bylo za démona, který zaútočil na Wyatta.Věštkyně ho zavede ke kouzelnému jezírku, kde se vyjeví Leova podobizna.Leo tomu nechce věřit.Penny se snaží napsat vratné kouzlo, ale Piper protestuje a nechce pomoct. Mezitím Victor volá Lea, aby vzal chlapce do školy magie.Phoebe je na předávání cen a chová se jako malý rozmazlený fracek.Když cenu vyhraje a má jít poděkovat, tak blábolí nesmysly, ale před trapasem ji zachrání Leslie, který je tam s ní.Phoebe mu pak radostí skočí kolem krku.
Mezitím Penny odtrhává potrhlou Paige jak se líbá s Benem.Leo je s dětmi ve škole magie a hlídá.
Zanedlouho se objeví onen zamaskovaný démon.Leo na něj zaútočí a strhne mu masku.Pod maskou se skrývá Leo.Penny vše uvidí a obviňuje Lea, že to on útočí na Wyatta.Penny se dohodne s Victorem, že vyvolají Patty, která jim s tím pomůže.Patty se s Penny začnou dohadovat a kdyř Penny zjistí, že ji tady nepotřebují, tak zmizí.Patty jdou s victorem za holkama, které na Patty skočí a začnou ji objímat.Patty zruší kouzlo, které Penny seslala a sestry se vrátí do normálu.Sestry se skryjí u Wyatta v pokoji a číhají na démona.Když se démon objeví, Holky zjistí, že vypadá opravdu jako Leo.
Hodí na něj lektvar, ale nic se nestane a démon zmizí i s Wyattem.Patty napadne, že by to u Wyatta mohl být noční teror.Je nešťastný z toho, že Leo a Piper už nejsou spolu a obviňuje se a vytváří si ve spánku tohoto démona.Do domu přichází skutečný Leo a ten vezme Piper na místo, kde začalo všechno Wyattovo trápení- na místo, kde zabil Gideona.Piper s Leem Wyatta přesvědčí, že to není jeho chyba a že Leo zůstane doma.Démon zmizí a Wyatt jde k rodičům.Phoebe jde za Lesliem do Bay Mirror, aby mu vysvětlila to, jak na něj skočila a objala ho a taky to jak mu mnohokrát volala, když byla "puberťačka".Povídají si a začíná to mezi nimi jiskřit.Piper se nakonec rozhodne, že dovolí, aby provedli Požehnání.Přivolají Penny, která se ještě omluví Leovi, že ho obviňovala a pak začne vyvolávat předky, aby Chrisovi požehnali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama