Prosíme o hlas v SONB →TADY

7x5

7. prosince 2007 v 20:23 |  7.řada
5: Styx Feet Under - podrobný obsah
Námět: Henry Alonso Myers
Režie: Stuart Gillard

Paige a Piper sledují kaplana, kterého má napadnout démon, který musí zabít všechny své pokrevné příbuzné, aby se z něj stal čistý démon.Paige se přizná Piper, že na kaplana seslala pro jistotu ochranné kouzlo, které ovšem učinkuje jinak než mělo. Když na kaplana zaútočí démon bleskem energie, tak se mu nic nestane, jenom má díru v břiše. Vezmou kaplana domů, který nechápe, co se děje.I když by měl být mrtvý, tak díky ochrannému kouzlu pořád žije.Objeví se Anděl Smrti, který si jde pro kaplanovu duši (Anděl Smrti z dílu 3x16 Death takes a Halliwell).Přikáže sestrám, aby zrušili kouzlo, protože nemůže vzít jeho duši a to narušuje rovnováhu vesmíru.Anděl Smrti odchází za další duší a mezitím kaplan uteče.Když Anděl Smrti zjistí, že nemůže vzít žádnou duši kvůli tomu ochrannému kouzlu, potká toho polodémona, který ho naučí překonat ochranné kouzlo, a tak může brát duše, kam patří.Phoebe se zatím odhodlá jít za Lesliem, aby si promluvili o jejich společně strávené noci, ale nedokáže to a snaží se mu vyhýbat.Anděl Smrti mezitím zruší ochranné kouzlo a vezme kaplanovu duši.V tu chvíli ho čarodějky najdou pomocí křišťálu a přenesou se tam.Anděl Smrti jim vytýká, že narušili vesmírnou rovnováhu a nestíhá brát duše, proto z Piper udělá taky Anděla Smrti.Nikdo z lidí Anděla Smrti nevidí, a tak si všichni myslí, že Piper upadla a zemřela.Piper dostane od Anděla seznam jmen, která musí brát.Pipeřino tělo odvezou na pitvu, ikdyž se tomu snaží Paige zabránit.U místa činu je i agent Brody, který vidí jak si Paige mluví sama se sebou, ikdyž vlastně mluví s mrtvou Piper.Piper mezitím převádí duše mrtvých na jejich nové místo.Polodémon jde za věštkyní a vytýká jí, že už zabil všechny své pokrevné příbuzné a pořád není čistým démonem.Věštkyně mu ve své jezírku ukáže posledního příbuzného -kaplanova žena je těhotná.Leslie jde zatím za Phoebe domů, aby se podíval jak zvládá Pipeřinu smrt.Phoebe říká, že se snaží být silná kvůli Paige a "vyhání" ho, aby mohla pokračovat s Paige na jejich plánu.Sestry zjistí, že posledním příbuzným polodémona je to nenarozené dítě.
Zachrání kaplanovu ženu a přenesou ji do školy magie. Piper uvidí na svém seznamu další jméno-musí vzít Phoebe.Snaží se Phoebe udržet ve škole magie mimo nebezpečí, ale ta nesouhlasí.
Piper si jde promluvit s Andělem Smrti a chce skončit, protože nemůže vzít Phoebe.Ale Anděl jí vysvětlí, že nemůže lpět na jednom životě a nemůže si vybírat, kdo bude žít a kdo ne.
Mezitím Paige a Leo připravují lektvar na polodémona a Phoebe se vrátí ze školy magie.
Odmítá se vrátit a nechce se před nebezpečím skrývat.Phoebe, Paige a Leo jdou vyjednat kompromis s polodémonem, ale dojde ke zvratu a polodémon zabije Paige.objeví se Piper a vezme Paiginu duši.
Phoebe nechápe, protože na seznamu byla ona, ale Piper vše vysvětlí tím, že změnila okolnosti. Phoebe neví, co má dělat a když se dotkne mrtvé Paige, tam dostane předtuchu, jak ten polodémon zabíjí kaplanovu ženu ve škole.Phoebe nemůže uvěřit, že se jí vrátila moc předtuch.
Věštkyně poradí polodémonovi, jak se dostat do chráněné školy magie.Když se chystá zabít kaplanovu ženu, tak se objeví Phoebe s Leem.Hodí po něm lektvar a zabijí ho.Když z jeho mrtvého těla vyjde duše, objeví se Anděl Smrti a chce ji vzít.Phoebe ho zastaví a chce jeho duši vyměnit za Paiginu.Phoebe ukáže Andělovi, že démonovo jméno na seznamu není, tak na něj nemá nárok.
Anděl souhlasí s dohodou.Když chce Piper vejít s Paige do víru, který vede do posmrtného života, tak je Anděl Smrti zastaví a vrátí Paiginu i Pipeřinu duši zpět do těl.Piper se probudí v márnici a vedle ní sedí agent Brody, který jí nabízí na oplátku za to, že mu pomůžou s něčím důležitým krytí.Protože Piper byla v televizních novinách a všichni si myslí, že je mrtvá, tak to domluví tak, že z ní udělal tajnou agentku, která svou smrt pouze předstírala.Leslie jde za Phoebe a ta mu vysvětlí, proč nebyla nijak smutná, protože věděla, že Piper je tajná agetka.Phoebe s Lesliem si konečně řeknou, co k sobě cítí a vše nakonec končí dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama