Prosíme o hlas v SONB →TADY

7x6

7. prosince 2007 v 20:24 |  7.řada
6: Once in blue moon - podrobný obsah
Námět: Certis Kheel
Režie: John Kretchmer


Sestry se začínají chovat divně. Že by za to mohl modrý měsíc?
Co je s Phoebe: Phoebe je nešťastná, že se Leslie od ní odtahuje. Může to být proto, že se přímo stěhuje-jeho práce je hotová. Plus, má podivné a náhlé sny.
Co je s Paige: Paige je poslední dobou nervózní a zlá-dokonce se přenáší, když se lekne.
Co je s Piper: Piper chce svou rodinu znovu sjednotit. Snaží se dostat Lea z podezření, aby mohl znovu domu. A modrý měsíc jí dělá velmi nevrlou. No, nevrlejší. Takže nechtě použije své schopnosti na pár elektrický zařízení jako je lustr, alarm nebo toaster.
Špatný měsíc: Starší chtějí přidělit sestrám nového světlonoše zatímco, je Leo v podezření. Piper varuje Lea, že to není vhodný čas a omylem zničí toaster. Leo se pokouší upozornit nového světlonoše, že mají sestry podivné nálady, ale světlonoš ho neposlouchá. Když Leo odejde, světlonoše napadnou tři bestie vzdáleně podobné vlkům. Protože byl Leo poslední, kdo ho viděl, Starší ho z toho obviňují. Mezitím, Paige a Phoebe mluví o otm, že možná být blízko Lea není bezpečné, když slyší hlasy a zabíjí Starší. Piper uklidní jejich znepokojení. Piper se rozhodne, že zjistí, kdo napadl světlonoše a pošle Paige, aby zkontrolovala Brodyho. Paige sedí venku v autě a vidí, že je Brody pryč, přenese se dovnitř. Brody si jí, ale všiml a vrátil se. Bohužel se polekala a přenesla se pryč a zas zpět. Brody jí dobrovolně dá krev, aby zjistila, jestli není démon. Pak jí varuje, že se brzy objeví mocní.
Pipeřina past: Rozhodne se připravit past pro to, co útočí na světlonoše a pošle Lea do Magické školy, aby měl alibi. Děsivá zelená hlava řekne Leovi, že to je pro smích. Sestry dostanou světlonoše jako návnadu. Když Modrý měsíc vyjde, přemění to sestry do bestií. Napadnou světlonoše, ale jemu se je povede uvěznit v krystalové kleci. Další ráno, sestry jsou zděšené, co provedly, ale ne dost, aby to řekly Starším. Hlavní Starší se Leovi omluví, že o něm pochyboval.
Pomocná ruka: Paige navštíví Brodyho a zeptá se ho, co ví o těch mocných. Nic moc. Jen, že to jsou nebezpečné, starověké, po moci dychtící stvoření, kteří zabili jeho rodiče, když mu bylo pět let. Zelené hlavy napadnou skupinu démonů a jednoho nechají naživu, aby si promluvili s jejich šéfem. Hlavy přesvědčí, aby posednul Lea, a pak napadnul sestry a Starší. Když jde posednutý Leo do Magické školy, sestry ho následují. Dostanou démona z Lea, ale Starším je to jedno. Sestry se změní v bestie a napadnou Starší.
Jak to dopadne: Starší pošlou Lea pryč a chtějí, aby sestry zůstaly v Magické škole, ale sestry zjistí, že za to může Modrý měsíc. A další Modrý měsíc bude až za 50 let, takže nejsou nebezpečné. Piper odmítne, zjistit, kdo jsou bytosti, jedině, jestli dostanou Lea zpět. A tak pronásledují démona a vidí, jak ho hlava zničí. Pochopí, že je Leo jejich cílem.
Nakonec: Paige řekne Brodymu o tom, jak šli ty bytosti po Leovi o démonech, o posednutí. A Brody neví, co si má o tom myslet. Phoebe poděkuje Lesliemu, že jí donutil znovu věřit v lásku a nechá ho jít. Leo řekne Piper, že se nemůže vrátit dříve do domu, dokud nezjistí, proč ho ty bytosti chtějí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama