Prosíme o hlas v SONB →TADY

8x11

12. prosince 2007 v 16:14 |  8.řada
11: Mr. And Mrs. Witch - podrobný obsah
Námět: Rob Wright
Režie: James L. Conway

Co je s Piper: Piper se nemůže vyrovnat s Leovým odchodem a nechce opustit kluky, kvůli démonům.
Co je s Paige: Paige je zmatená z Henryho. Ví, že chce mít s ní vztah, ale schválně jí nevolá a drží si od ní odstup.
Co je s Phoebe: Phoebe nedokáže poradit čtenáři. Že by jí něco blokovalo?
Co je s Billie: Billie si myslí, že návštěva jejich chladných a citově vzdálených rodičích jí jen rozptýlí od hledání její sestry.
Večeře s rodiči: Billie se rozhodne navštívit Dalvose, chlápka, který byl jako malý unesen. Jsou vyrušeni jeho bratrancem, Grantem, který ho nařkne z toho, že chce převzít společnost. Pak Billie odchází. Za Dalvosem přijde démonka, která ho varuje, ať se drží od Billie dál. Pak jede vyzvednout rodiče a přiveze je do domu Halliwellových o čtyři hodiny dříve. Je po večeři a rodiče jsou na odchodu a Billie se je zeptá na Christy a proč jí nikdy nehledali. Matka Billie se jí zeptá, proč je vždy tak musí zraňovat a Billie jí odpoví, že je nemůže zranit, protože jsou necitelní úkladní vrazi a těmi se také stanou.
Vražedný tanec: Billie a Phoebe jdou nahoru zjistit, co se stalo a Phoebe přijde s možností, že Billie má novou schopnost-projekci. Což je schopnost, která umožní čarodějce proměnit něco nebo někoho v cokoliv, co jí napadne. Bohužel, jediná možnost, jak to ovládat, je dostat se do stejného citového rozpětí. Zatím, zdola je slyšet hluk a tak se tam Phoebe a Billie rozeběhnou. Najdou svázanou Piper. Billie, Phoebe a Paige jdou najít rodiče, ale ti po nich začnou střílet a sestry a Billie unikají.
Démonský obchod: Démonka navrhne Dalvosovi, aby je využil a najal, aby zabili Granta. Paige, Piper a Billie jsou opět na stopě rodičů a Piper je zmrazí, když se snaží zabít Granta. Bohužel, Dalvos není zmrazený a střelí ho. Rodiče utíkají, ale Dalvosovi to nestačí a najme je, aby se navzájem zabili.
Jak to dopadne: Dalvos řekne, že vražda musí mít spojitost, s Billie, která se ptala na její sestru. Billie je v šoku, když se doví, že její rodiče hledali Christy celých 15 let. Sestry vyvolají její rodiče a Billie jim řekne, jak moc je miluje a jak moc jim chybí. Rodiče se promění zpět a nastává velká dojemná scéna. Piper se přemění na Davlose a přizná se před reportéry, že právě on zabil Granta. Poté, démonka donutí Dalvose, aby se sám zastřelil.
Nakonec: Phoebe se rozhodne, že potřebuje být od sester dál a chce se odstěhovat. Henry přizná Paige, že se bojí sblížit se s někým a Paige ho políbí. Matka Billie řekne Billie, že její babička byla čarodějka a dá jí deník Christy a na poslední stránce deníku je symbol. Co asi znamená?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama