Prosíme o hlas v SONB →TADY

8x12

12. prosince 2007 v 16:14 |  8.řada
12: Payback Witch - podrobný obsah
Námět: Brad Kern
Režie: Mel Damski

Co je s Paige: Paige a Henry pomáhají Nickovi, člověku, který sloužil řadu let v armádě a chce si vzít půjčku z banky.
Co je s Piper: Piper se bojí o Wyatta, obzvláště poté, co využil magie při jeho narozeninové párty.
Co je s Phoebe: Phoebe se snaží mluvit s Wyattem, aby zjistila, co se s nim děje. Očaruje medvídka, aby se něco dozvěděla. Toto vnukne Wyattovi nápad-promění figurky kovboje, vojáka a indiána na živé lidi.
Problémy: Billie na půdě vyslýchá démona posesora (démon, který dokáže ovládat lidi, démony apod.). Piper jí vyruší a požádá jí, zda by ta honba za její sestrou nemohla počkat. V tu chvíli démon uniká a Billie odchází naštvaně. Billie najde Paige v bance a snaží se jí přesvědčit, aby jí podpořila. Ale Paige má své vlastní problémy-Nickovi zamítnou půjčku a ten odchází naštvaně pryč. Je znaven z toho, jak ho teď všichni ignorují od doby, co se vrátil z Iráku. Tak vjede do banky autem a chce jí vykrást. Paige, Billie a Henry jsou mezi rukojmími.
Párty: Párty začíná a objevují se i indián, kovboj a voják. Phoebe všechny přesvědčí, že to je jen hra, ale Piper je na ní evidentně naštvaná. Vše jde báječně až do té doby než začnou vyslýchat hosty ohledně Lea.
Komplikace: Démon posesor sleduje Billie do banky, kde chce zatím Nick po řediteli, aby dal do vaku všechny peníze. Bohužel, Paige a Billie nemohou nic udělat, protože tam jsou kamery. Tak se Billie rozhodne, že vytvoří speciální krabičku, která by mohla vytvořit kouřový efekt. Henry se pokouší s Nickem promluvit a když se ho pokusí zasáhnout člověk z ochranky, zasáhne Henryho.
Příběh: Hračky stále mluví o někom, kdo porušil slib a Phoebe dojde, že mluví o Leovi-Leo slíbil, že nikdy neopustí Wyatta a teď si Wyatt myslí, že za to může on.
Zlý plán: Paige přesvědčí Nicka, aby se vzdal, ale bohužel ho ovládne démon posesor. Chce Billie a nepustí nikoho dokud Henry nezemře. Paige neví, co má dělat, protože Henry umírá. A v tom se objeví její nová-světlonošská schopnost-léčení. Tak je Henry zachráněn.
Jak to dopadne: Billie hodí na Nicka krabičku, která zaplaví místo kouřem. Pak je ale Nick více naštvaný a bere si Billie jako rukojmí a utíká pomocí helikoptéry pryč. Poté se s ní přenese do Magické školy, kde ovšem Billie zničí tři démony a přenáší se s ním do domu. Kde zjišťujeme, že je to vlastně Paige. Billie přichází a likviduje démona.
Nakonec: Piper řekne Wyattovi, že to není jeho vina, že Leo odešel a hračky jsou opět jen hračky. Paige zjistí, že nemůže léčit lidi. Funguje to jen u toho, ke kterému cítí nějaké silné emoce. Že by milovala Henryho? Billie si uvědomí, že nemůže tak intenzivně hledat svou sestru a omluví se sestrám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama