Prosíme o hlas v SONB →TADY

8x15

12. prosince 2007 v 16:17 |  8.řada
15: The Last Temptation Of Christy - podrobný obsah
Námět: Liz Sagal
Režie: James L. Conway

Billie se snaží přiblížit se své právě nalezené sestře Christy. Nijak zvášť se jí to nedaří, Christie je vyděšená, nechce jíst, ani nemluví. Nakonec řekne jedinou větu: "Přicházejí."
V Haliwellovic rezidenci se objeví poloviční světlonoš Simon a bez obalu řekne, že si přišel vzít Paige za ženu. Paige z toho pochopitelně příliš nadšená není, a to ani když jí nafoukaný a afektovaný Angličan Simon vysvětlí, že sňatek s ním jí předpovědělo mnoho významných světových věštců a oni dva spolu vytvoří ten nejmocnější pár. Řekne mu, že ona chodí s Henrym a o něj nemá zájem.
Simon se přenese za Piper a chce od ní pomoct, ale ani tam neuspěje. Piper navíc potká svého starého přítele hasiče Grega.
Paige se snaží přesvědčit Henryho, aby k nim nechodil domů, protože nemá žádné schopnosti, aby se ubránil démonům. Henry říká, že jestli bude utíkat pokaždé, když démoni zaůtočí, bude utíkat pořád.
Billie páčí ze své sestry, kdy má přijít avízovaný démoní útok. Christy se opět vyjádří stručně a tentokrát jí k tomu stačí jediné slovo: "Teď".
Při útoku je Henry zraněn a Christy prokáže, že má mnohem víc schopností, než se obecně myslelo.
Greg se nanutí k Piper domů, kde potká Simona, který se o něm domnívá, že je to Henry. Paige Simona vyhodí. Greg pozve Piper s Wyattem na hasičskou stanici. Piper se nejdříve zdráhá, ale pak souhlasí. Všechno jde dobře, Watt si to užívá a Greg se zeptá, jestli je Piper pořád s Leem. Ta přizná, že Leo s ní není.
Simon si najde opravdového Henryho a valí mu šrouby do hlavy, že pro Paige není dost dobrý a lape jí po štěstí. Henry pochopitelně nesouhlasí. Simon ho nakonec vyzve na souboj. Při něm pak používá své magické schopnosti, aby demonstroval Paige, že se k ní mež bez kouzelné síly nehodí. Henry mu však řekne, že on Paige miluje a chce ji kvůli ní samotné a ne jen kvůli jejím schopnostem. Pak dá Simonovi pěstí a Paige ho přenese pryč.
Sestry zjistí, že démoni, kteří je napadli nemají telepatické schopnosti a tím pádem, je to Christy, kdo s nimi udržuje kontakt. Billie jim nejprve nevěří, ale pak na ní Christy zapálí svetr a zmizí. Nejprve ji nemůžou najít a pak Billie ucítí, že jí Christy volá. Přenese se do démoního doupěte, kde se ji Christy nejprve pokusí zabít, ale pak ji zachrání.
Henry požádá Paige o ruku a ona přijme.
Greg, který hlídal Wyatta, ho přijde vrátit a pokusí se Piper políbit. Ta se však odtáhne a řekne mu, že Leo s ní sice právě teď není, ale určitě se vrátí.
Billie a Christy si konečně popovídají jako opravdové sestry.
V magické škole se zjeví démoni a řeknou, že všechno jde podle plánu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama