Prosíme o hlas v SONB →TADY

8x3

12. prosince 2007 v 16:06 |  8.řada
3: Run, Piper, Run - podrobný obsah
Námět: Cameron Litvack
Režie: Derek Johansen

Sestry jsou stále maskovány za své sestřenice Jo, Julie a Jenny Bennetovi. Phoebe/Julie dostala nabídku, pracovat na Phoebině starém místě v Bay Mirror. Stále se okolo ní točí umělec Dex a Phoebe/Julie nemůže zapomenout na předtuchu, ve které viděla jejich svatbu. Dex ji pozve na svoji výstavu a Phoebe má vizi, že přijde zemětřesení a zničí Dexovy výtvory.

Paige/Jo se stará o svého nového svěřence - Billie. Ta studuje na půdě Knihu stínů.

Piper/ Jenny se jde ucházet o novou práci, kde ji rutině testují, jestli má čistý trestní restřík. Bohužel Piper si vybrala podobu modelky z časopisu jménem Maya a ta je hledaná pro vraždu svého milence.

Mezitím hostí Leo maminky z Wyattovi školky. Všechny jsou okouzleny tím, jak je Leo citlivý. Zejména Eva vypadá, že má zájem.

Policie zatkne Piper, o které se domnívají, že je to Maya. Phoebe a Paige mezitím hledají skutečnou Mayu, aby ji šouply do vězení místo Piper. Piper ve vězení navštíví Mayn bývalý přítel Walter a z jeho řeči vyjde najevo, že to byl on, kdo za vraždil Mayna milence, protože ho opustila. Piper v podobě Mayi mu řekne, že ho dostane před soud.

Phoebe se snaží Dexe přesvědčit, aby nepořádal svou výstavu, jenže Dex jí neuvěří. Kvůli ní přendá své věci ke stěnám, ale je jasné, že to dělá jen proto, že se mu Phoebe/Julie líbí.

Billie a Paige najdou skutečnou Mayau a vymění ji za Piper. Piper jim však řekne, že Maya je nevinná a musí jí pomoct.

Skutečný vrah je mezitím znervózněn Pipeřiným/Mayným sebevědomým chováním a využije svého vlivu, aby ji dostal z vězen k sobě domů. Tam ji srazí z balkonu, Paige se však stihne s Piper přenést pod dům a Mayau zachránit. Přivedou ji domů, vysvětlí jí, že jsou Čarodějky a chtějí jí pomoct. Maya jim řekne, že se nejvíc bojí stáří a proto tak vyšiloval, když ho opustila kvůli mladšímu muži.

Billie vymyslí, že by se mohly inspirovat démonem strach Bambusem, o kterém si přečetla v Knize stínů.

Čarodějky způsobí, že Walter vypadá starší a v panice vypadne z balkonu. Piper ho zmrazí a přinutí ho přiznat se na magnetofon.

Phoebe přijde na Dexovu výstavu a zjistí, že Dex vrátil všechny věci na původní místo. Phoebe je nešťastná, že přestože měla vizi, nedokázala Dexovi pomoct. Zemětřesení skutečně přijde a zničí jeho výtvory, ten se o ně však nestará a skočí chránit Phoebe. Phoebe dojde, že předtuchu měla ne kvůli tomu, aby zachránila Dexovy skulptury, ale kvůli tomu, aby poznala, že ji miluje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama