Prosíme o hlas v SONB →TADY

8x9

12. prosince 2007 v 16:12 |  8.řada
9: Hulkus Pocus - podrobný obsah
Námět: Liz Sagal
Režie: Joel Feigenbaum

Démon, který byl infikován virem, uteče a hrozí zkáza celého magického světa.
Co je s Piper: Ona a Leo plánují výlet do horského střediska, aby byli chvíli sami.
Co je s Phoebe: Phoebe už nechce chodit na rande a zavrhla své předtuchy a už jim nevěří, protože se zatím nedočkala dcery.
Co je s Billie: Billie je rozhodnuta najít vše, co se dá o její sestře. Naneštěstí, informace o ní jsou v Magické škole, která je pod nadvládou démonů.
Co je s Paige: Henry poprosí Paige, jestli by se mohla postarat o dítě, jehož matka je ve vězení a otec nezvěstný. A Henry nechce dopustit, aby dítě skončilo v dětském domově jako on před lety.
Lov: Paige a Piper jdou po démonovi Krychekovi, který je v Magické škole. Ale jsou překvapeny, protože nevypadá jako Krychek a dokonce je i silnější než by měl být. Sestry jsou připraveny ho odnést agentu Murphymu, ale překvapí je několik démonů a sestry se přenáší pryč bez jejich kořisti. Poté, démoni chtějí prostudovat, ale ten sám od sebe vybouchne. Billie vše vidí a když jde do vedlejší místnosti pro informace o její sestře, ale démon jí najde a ona mu výhružně řekne, ať najde něco o její sestře a že se vrátí.
Tajemství: Sestry se zeptají agenta Murphyho na Krycheka, kterého chtěl. Ale ten o ničem, údajně, neví. Billie se konečně dostane do domu a je napadena tím samým démonem, který jí napadl v Magické škole. Naštěstí, Paige ho přenese zpět do Magické školy, ale ještě před tím stihne démon zranit Billie. Vůdce démonů v Magické škole vyšle démona, aby sledoval Čarodějky a zjistil, jestli něco ví o protilátce a tomu viru. Paige se snaží vrátit dítě zpět, ale Henry to odmítne a Paige v nepozorované chvíli vezme fotku otce malého Ramóna a odchází. Otce později najde a informace předá Henrymu, který nemůže uvěřit, že se jí to povedlo.
Jak to dopadne: Billie je v bezvědomí poté, co zaútočila na sestry a Piper jí díky jejím schopnostem omráčila. Nyní žádá o pomoc Starší, kteří jí oznamují, že Billie není jediná a hrozí konec celého Magického světa. Paige a Piper tedy zamíří za agentem Murphym, který už má nějaké informace o viru. Nedávno, byl v poušti nalezen poraněný démon, kterému vstříkli lidskou krev a on pak utekl a nakazil dalšího démona a ten Billie a další. Bohužel, na lidi to nemělo žádný efekt, a tak byly všechny dokumenty zničeny. Sestry přijdou na to, že stačí jen najít člověka, na kterém se experiment dělal. Ale nemají čas. Phoebe navrhne, že pokud se nakazí virem, budou mít šanci najít tohoto člověka v čas. Tak toho člověka najdou a vezmou si trochu jeho krve, stejně tak jako démoni. Nyní je Billie a celý magický svět zachráněn.
Nakonec: Billie nemůže uvěřit, že sestry riskovaly jejich životy jen kvůli ní. Ale Phoebe jí řekne, že je nyní členem rodiny. Murphy se rozhodne, že odejde, protože jsou na něj sestry až moc. Henry řekne Paige, že jí má rád a lehce spolu flirtují. Phoebe má vidění, kde vidí svou dceru a mluví se svým budoucím já, které jí řekne, ať neztrácí víru a Piper a Leo konečně odjíždějí na výlet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama